Punjač SkyRC iMax B6mini balanser
Opis
Specifikacija
| EAN / GTIN | 7417940526416 |
|---|---|
| Težina – g | 396 |
| Marka | Skyrc |
| Napajanje | EU utikač (220≈230V) |
| Veličina baterije (punjač) | Hobi punjač |
| Kemija baterija | Li-ion, LiFePO4, NiCD, NiMH |
| Utori za punjenje | 1 |
| Dodatne funkcije | Brzi punjač, Zaslon, Pogledajte unutarnji otpor, Ispitivanje / pražnjenje |
iMax B6mini profesionalni punjač za punjenje / pražnjenje
PC kontrola s “Charge Master”
Upravljanje pametnim telefonom i monitor putem Wi-Fi modula (iOS i Android) (nije uključeno u ovaj proizvod)
Posebne značajke:
SKYRC B6 mini koristi pojedinačni balanser napona ćelije. Nema potrebe za spajanjem vanjskog balansera za uravnoteženo punjenje.
Punjač može pohraniti do 10 različitih profila punjenja / pražnjenja radi vaše udobnosti. Korisnici mogu pozvati te podatke u bilo kojem trenutku bez posebnih postavki programa.
Korisnik ovim punjačem može provjeriti ukupni napon baterije, najviši napon, najniži napon i napon svake ćelije.
Korisnik može provjeriti ukupni otpor baterije, najveći otpor, najmanji otpor i otpor svake ćelije.
Automatsko ograničenje struje punjenja
Punjač omogućuje korisniku postavljanje krajnjeg napona punjenja / pražnjenja.
Dodatne informacije
| Težina | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 70 × 50 mm |






