Panasonic BR3032 3V
Na zalihi
5.30€
Opis
| Specifikacija | |
| Proizvođač | Panasonic |
| Materijal | Litij |
| Nazivni napon | 3V |
| Model (oznaka) | Dugmasta, BR2032 |
| Kapacitet | 0.2Ah |
| Dimenzije | Promjer 20 x 3.2mm |
| Lemne ušice | Ne |
| Vrsta pakiranja | rifuza |
| Radna temperatura | -30˙C do 80˙C |
| Konstantna struja pražnjenja | 0.03mA |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 5 mm |





