Panasonic BR2330 3V
Na zalihi
4.00€
Opis
| Specifikacija | |
| Proizvođač | Panasonic |
| Materijal | Li-ion |
| Nazivni napon | 3.0V |
| Model (oznaka) | Dugmasta, BR2330 |
| Kapacitet | 255mAh |
| Dimenzije | Promjer 23×3 mm |
| Lemne ušice | Ne |
| Vrsta pakiranja | rifuza |
| Radna temperatura | -30˙C do 80˙C |
| Konstantna struja pražnjenja | 0.03mA |
Dodatne informacije
| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 5 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF




