Osram 24V H7 70W
Dostupno po isteku zaliha
4.80€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | H7 |
| Linija | Osram orginal |
| Napon | 24.0 V |
| Nazivna snaga | 70 W |
| Tip gedore | PX26D |
| Tip lampe | halogen |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | Kartonska kutija |
| Težina | 0,02kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 30 × 50 mm |






