Maxell 337 /SR416SW
Opis
Tehnički parametri:
| Vrstama: | Sat-337 |
| Dimenzije: | Visina: 1,65 mm, promjer: 4,8 mm |
| Voltaža: | 1,55 V |
| Proizvođač: | Maxell |
| Količina: | 1 komad u Blister pakiranju |
| Ostale oznake: | 416 SR416SW |
Baterije proizvedene u Japanu.
Maxell Watch baterije su srebrno-oksidne baterije. Koriste se u širokom rasponu satova od digitalnih, zahtjevnih ćelija velike veličine, do najelegantnijih ženskih satova koje pokreću vrlo male baterije.
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 10 × 5 mm |




