Lucas žarulja 24V 10W SV8,5-8
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 0.46€
Snižena cijena: 0.40€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | C10W |
| Linija | Standard |
| Napon | 24.0 V |
| Nazivna snaga | 10 W |
| Tip gedore | SV8,5-8 |
| Tip lampe | pomoćna |
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 10 × 48 mm |





