Konektor 60A Ž 2-pin
Na zalihi
2.80€
Opis
| Specifikacija | |
| Vrsta priključka | Utičnica 2 polnina |
| Namjena | Istosmjerna struja |
| Tip Priključka | Ženski |
| Vrsta monzaže | Viseći – kabel |
| Duljina metalnog dijela | 14 mm |
| Montaža kabela | Lemljenje |
| Tip | Pod kutom 90˙ |
| Težina | 7,9 g |
| Maksimalna struja | 60 A |
| Zaštita konektora | Pozlata |
| Maksimalni napon | 500 V |
| Radna temperatura | -20˙ C – 120˙C |
Dodatne informacije
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 20 mm |




