Hela žarulja 6V S2 35/35W Ba20d
Na zalihi
6.50€
Opis
| Detalji proizvoda | |
| Vrsta izvora svjetlosti | S2 |
| Linija | Oldtimer |
| Napon | 6,0V |
| Nazivna snaga | 35/35W |
| Tip grla | Ba20d |
| Tip lampe | Glavna |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | Blister |
| Težina | 0,05 kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 30 × 50 mm |




