Hankook EFB 90Ah 820A Jis+D
208.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | PKW I LCV |
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 90.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 820.0 A |
| Proizvođač akumulatora | HANKOOK |
| Tip akumulatora | Pokretački / EFB |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | START&STOP EFB |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Vrsta | Pokrenuti |
| Dužina | 302.0 mm |
| Širina | 172.0 mm |
| Visina | 220.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Težina akumulatora | 23.39 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B0 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Vozila s funkcijom Start/Stop | Da |
Dodatne informacije
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 310 × 180 × 225 mm |






