Exide ES2400 GEL 210Ah
Dostupno po isteku zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 625.00€
Snižena cijena: 562.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Marine i rekreacija |
| Primjena | Kamperi ; Motorni čamci ; Električni čamci ; Jedrilice ; El. golf vozila ; Strojevi za čišćenje ; |
| Kapacitet baterije | 210.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 1030.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Gel |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | GEL ; OPREMA ; MARINE/RV |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Snaga akumulatora | 2400.0 Wh |
| Dužina | 518.0 mm |
| Širina | 279.0 mm |
| Visina | 240.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Težina akumulatora | 67.0 kg |
| Komentari | EQUIPMENT GEL |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B0 |
| EAN kod | 3661024035750 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 68 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 520 × 280 × 250 mm |






