Bosch 24V R5W Ba15s 5W
0.70€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | R5W |
| Linija | Trucklight |
| Napon | 24.0 V |
| Nazivna snaga | 5 W |
| Tip gedore | BA15S |
| Tip lampe | pomoćna |
| Količina | 1 kom |
| Pakiranje | Kartonska kutija |
| Težina | 0,06kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 10 × 10 mm |






