Auto punjač 88,5W 3 izlaza
Opis
| Proizvođač | Remax |
|---|---|
| Model | RCC339 |
| Boja | Black |
| Materijal | ABS+PC |
| Težina | 57 g |
| Dimenzije | 110.8 × 64 × 23.2 mm |
| Ulazni napon | DC12V-24V |
| USB Izlaz | 4.5V-5A / 5V-4.5A / 9V-2A / 12V-1.5A (22.5W max.) |
| USB-C1 izlaz | 5V-3A / 9V-3A / 12V-2.5A (30W max.) |
| USB-C2 izlaz | 5V-3A / 9V-3A / 12V-3A (36W max.) |
Auto punjač 2x USB-C, USB, REMAX RCC339, 88.5W (crni)
Putujete li često automobilom? Želite li da vaša oprema uvijek bude spremna za korištenje? REMAX auto punjač će biti savršen za vas! Omogućit će brzo i sigurno punjenje vaših uređaja. Sada imate sigurnost da će vaši uređaji uvijek biti spremni za korištenje!
Brzo punjenje
Auto punjač REMAX RCC339 savršeno je rješenje za one koji traže brzo i stabilno punjenje svojih mobilnih uređaja. Ističe se snagom brzog punjenja od 88,5 W. Uz njegovu pomoć vaša će oprema u tren oka povratiti punu energiju! Štoviše, opremljen je s 3 sučelja – USB i 2 x USB-C, tako da omogućuje punjenje više opreme u isto vrijeme.
Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 50 × 50 mm |






