Bosch 24V PY21W Ba15s 7W
0.90€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | PY21W |
| Linija | Trucklight |
| Napon | 28.0 V |
| Nazivna snaga | 7 W |
| Tip gedore | BA15S |
| Tip lampe | pomoćna |
| Količina | 1 kom. |
| Pakiranje | Kartonska kutija |
| Težina | 0,04kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 10 × 10 mm |






