Superfire HL60 naglavna svjetiljka
Na zalihi
45.60€
Opis
| Proizvođač | Superfire |
|---|---|
| Model | HL60 |
| Maksimalna snaga | 36 W |
| Napajanje | DC 3.7V |
| Razina svjetline | 2300 lm |
| Domet | 330 m |
| Materijal | ABS + aluminijska legura |
| Vrijeme rada | do 9 sati |
| Vrijeme punjenja | otprilike 6,5 sati |
| Sučelje za punjenje | Vrsta C |
| Kapacitet baterije | 4000mAh x2 (21700) |
| Nepromočiv | IP44 |
| Dimenzije | 76 x 43 x 102 mm |
| Težina | 240 g |
| Načini osvjetljenja | Visoka, Srednja, Niska, Strobe |
Svjetiljka glavnog svjetla Superfire HL60 ima veliki reflektor promjera čak 76 mm, koji osigurava razinu osvjetljenja od 2300 lm s dometom do 330 m. Punjiva baterija jamči do 9 sati rada, a po potrebi je možete jednostavno napuniti USB-C kabelom (uključenim). Na raspolaganju su vam 4 načina osvjetljenja i podesivi kut. Svjetiljka je izuzetno udobna, a ocjena zaštite IP44 znači da je možete koristiti u gotovo svim uvjetima.
Dodatne informacije
| Težina | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 70 × 70 mm |



