Inverter 12V – 220V 3000/6000W 24V prava sinusoida
Opis
| Jamstvo | 24 mjeseca |
| Boja | Crn |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od prekomjernog punjenja | Da |
| Zaštita od previsoke cijene | Da |
| Šifra proizvoda | INVGC24P3000LCD |
| Proizvođač | Green Cell |
| Prenaponska zaštita | Da |
| Veličina | 364 x 210x 90 mm |
| Težina | 5,36kg |
| Indikator | LCD |
| Ulazni napon | 24V DC |
| Izlazni napon | 230V AC |
| Izlazna frekvencija | 50Hz |
| Oblik izlaznog napona | Čisti sinusoid |
| Efikasnost | 85% |
| Efikasnost | 92% |
| Korisna snaga (kontinuirana) | 3000W |
| Trenutna snaga (impulzivna) | 6000W |
| Zaštita obrnutog polariteta | DA |
Dodatne informacije
| Težina | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 400 × 250 × 100 mm |






