Konektor 60A M 2-pin
Na zalihi
2.80€
Opis
| Specifikacija | |
| Vrsta priključka | Utikač 2 polni |
| Namjena | Istosmjerna struja |
| Tip Priključka | Muški |
| Vanjski promjer priključka | 5,5 mm |
| Unutrašnji promjer priključka | 2,1 mm |
| Vrsta monzaže | Viseći – kabel |
| Duljina metalnog dijela | 14 mm |
| Montaža kabela | Lemljenje |
| Tip | Pod kutom 90˙ |
| Veličina kontakta | 5,5/2,5mm |
| Maksimalna struja | 60 A |
| Zaštita konektora | Pozlata |
| Maksimalni napon | 500 V |
| Radna temperatura | -20˙ C – 120˙C |
Dodatne informacije
| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 5 × 10 mm |




