USB – USBc kabel kutni 1.8m
Na zalihi
5.00€
Opis
| Proizvođač | Mcdodo |
|---|---|
| Model | CA-5282 |
| Boja | crna |
| Dužina | 1.8 m |
| Materiali | TPE + aluminij + najlon |
| Snaga | max. 2A |
| Brzina prijenosa podataka | 480 Mbps |
| Ulaz | USB |
| Izlaz | USB-C |
Mcdodo CA-5282 LED kutni USB na USB-C kabel, 1,8 m (crni)
Uživajte u brzom punjenju (2A) i udobnosti uz Mcdodo CA-5282. Kabel se ističe svojim kutnim dizajnom koji vam omogućuje udobno korištenje pametnog telefona tijekom punjenja. Uz njegovu pomoć možete istovremeno puniti svoj uređaj i prenositi datoteke. Osim toga, čvrsta izrada osigurava da je proizvod izdržljiv i otporan na oštećenja.
Sigurno punjenje
Kabel je dizajniran tako da je njegova uporaba potpuno sigurna. Automatski smanjuje amperažu na kraju punjenja uređaja, sprječavajući oštećenje uređaja. Također osigurava stabilno punjenje i produljuje vijek trajanja proizvoda. Štoviše, štiti od pregrijavanja, a pametni čip osigurava brzo i sigurno punjenje u isto vrijeme.
Brzi prijenos podataka
Još jedna prednost Mcdodo kabela je mogućnost istovremenog prijenosa podataka i punjenja pametnog telefona. Proizvod nudi brzinu prijenosa podataka od 480 Mbps, tako da ne morate beskonačno čekati da se vaše datoteke kopiraju.
Robustan dizajn
Još jedna prednost Mcdodo CA-5282 je njegov čvrst dizajn. Najlonsi oplet osigurava izdržljivost i sprječava zapetljavanje kabela. Štoviše, proizvod je ugodan na dodir, a ojačani krajevi otporni su na savijanje i pucanje. Osim toga, LED indikator čini ga praktičnijim za korištenje nakon što padne mrak. Također možete birati između 2 načina rada: dnevni i noćni.
Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 30 × 20 mm |




