Exide EK1050 105Ah AGM
Dostupno po isteku zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 317.21€
Snižena cijena: 225.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila ; Dostavna vozila |
| Kapacitet baterije | 105.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 950.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | START&STOP AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenački |
| Dužina | 392.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | EN |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 27.0 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 24 mjeseca!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 400 × 180 × 200 mm |






