Bike Yuasa YT19BL-BS 12V 19Ah
124.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Motocikli ; Quadovi |
| Kapacitet baterije | 19 Ah |
| Struja hladnog starta | 170.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenutački |
| Dužina | 186.0 mm |
| Širina | 82.0 mm |
| Visina | 171.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 7.0 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190 × 85 × 180 mm |




