Bike Yuasa YB10L-B 12V 11,6Ah s eletrolitom
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 49.90€
Snižena cijena: 53.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 11.6 Ah |
| Struja hladnog starta | 120.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Odušnik | Ispuštanje zraka – zdesna |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator bez elektrolita |
| Dužina | 135.0 mm |
| Širina | 90.0 mm |
| Visina | 145.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 4.0 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Ne |
| Potrebna količina elektrolita | 0.8 l |
Dodatne informacije
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 135 × 90 × 150 mm |






